Doordat de namen van de deelnemers aan de landenwedstrijd (LW) NED-DUI-NOR bekend
zijn, moesten de lijsten met de geplaatsten voor het NK en de LS Jun. C en B aangepast 
worden. Bij de Dames C lag de scheiding NK en LS tussen plaats 8 en 9, maar omdat ze
hetzelfde puntentotaal hebben heeft het SB van de KNSB besloten om beide rijders 
rechtstreeks voor het NK te plaatsen. Er komt nu ook een extra rijder van Regio ZW bij.  
Beide regio’s sturen hierdoor 1 rijder minder naar de LS. Dus 15 i.p.v. 16 DC rijders naar LS.
Regio NO sel. NK allround jun.C
Geplaatsten NK en LS
Klassement Dames  
versie 11-01-2017
  Naam Cat 500   1500   Punten   Geplaatst
1 Leonie Bats DC2 43.12 (3) 2:12.98 (1) 87,446 LW
2 Debby Behr DC2 42.67 (1) 2:14.93 (4) 87,646 LW
3 Myrthe de Boer DC2 43.50 (4) 2:14.49 (3) 88,330 LW
4 Famke Minnee DC2 44.30 (8) 2:13.64 (2) 88,846 NK
5 Iris Schultinga DC2 43.98 (6) 2:15.90 (5) 89,280 NK
6 Vera Lou Gemser DC2 43.76 (5) 2:17.79 (8) 89,690 NK
7 Eline Jansen DC2 45.13 (13) 2:15.99 (6) 90,460 NK
8 Annebet Dekker DC2 42.80 (2) 2:24.72 (22) 91,040 NK
Zoë Tiemens DC2 44.06 (7) 2:20.94 (14) 91,040 NK extra
10 Maud Jongman DC2 44.55 (11) 2:20.59 (10) 91,413 LS
11 Amee Hollanders DC1 44.31 (9) 2:21.44 (16) 91,456 LS
12 Kayleigh ter Laak DC2 44.96 (12) 2:21.30 (15) 92,060 LS
13 Iris van Beek DC2 45.48 (17) 2:20.02 (9) 92,153 LS
14 Quinty Vos DC1 45.24 (15) 2:20.76 (11) 92,160 LS
15 Ilse Zijsveld DC2 45.40 (16) 2:20.85 (12) 92,350 LS
16 Megan Sokolov DC2 45.58 (18) 2:20.89 (13) 92,543 LS
17 Nienke Stelma DC1 44.43 (10) 2:25.24 (23) 92,843 LS
18 Imke van Melle DC2 45.19 (14) 2:23.15 (19) 92,906 LS
19 Zefina de Bruin DC2 46.49 (23) 2:21.84 (17) 93,770 LS
20 Hanna Tigelaar DC1 46.34 (20) 2:22.53 (18) 93,850 LS
21 Evi Gelling DC1 46.40 (21) 2:24.45 (20) 94,550 LS
22 Kim van der Werff DC1 45.67 (19) 2:26.88 (25) 94,630 LS 
Berit Huiting DC2 DNF 2:16.90 (7) 45,633 LS NO
23 Tjitske Eppinga DC1 47.63 (26) 2:24.45 (20) 95,780 LS NO
24 Lotte Marije Huitema DC1 46.61 (24) 2:27.57 (26) 95,800 res. 1
25 Marcha Lich DC1 48.12 (31) 2:26.01 (24) 96,790 res. 2
26 Marieke Gerbrandy DC2 47.67 (27) 2:27.68 (27) 96,896 res. 3
27 Sanne Sesselaar DC2 47.87 (28) 2:27.68 (27) 97,096 res. 4
28 Amber Duizendstraal DC1 47.57 (25) 2:30.52 (29) 97,743 res. 5
Regio NO sel. NK allround jun.C
Geplaatsten NK en LS
Klassement Heren  
versie 11-01-2017
  Naam Cat 500   1500   Punten   Geplaatst
1 Sebas Diniz HC2 39.34 (2) 2:03.23 (2) 80,416 LW
2 Stefan Westenbroek HC2 39.14 (1) 2:03.91 (3) 80,443 NK
3 Remo Slotegraaf HC2 40.13 (3) 2:01.31 (1) 80,566 NK
4 Mervin Maatman HC2 40.58 (4) 2:04.73 (4) 82,156 NK
5 Martijn Takens HC2 40.94 (5) 2:05.39 (5) 82,736 NK
6 Chris Fredriks HC1 41.37 (7) 2:05.41 (6) 83,173 NK
7 Gert Wierda HC1 42.13 (11) 2:06.73 (7) 84,373 LS
8 Jeroen de Kroon HC2 41.01 (6) 2:10.78 (10) 84,603 LS
9 Michiel de Jong HC1 41.70 (8) 2:11.12 (11) 85,406 LS
10 Niek Stolhof HC2 42.04 (10) 2:11.20 (12) 85,773 LS
11 Hessel van Berkum HC2 42.67 (15) 2:09.59 (8) 85,866 LS
12 Mees Hulst HC1 42.33 (12) 2:11.48 (14) 86,156 LS
13 Dyon Talsma HC2 42.60 (14) 2:11.26 (13) 86,353 LS
14 Pim Schuur HC2 43.08 (20) 2:10.28 (9) 86,506 LS
15 Jens Verbeek HC1 42.50 (13) 2:12.19 (16) 86,563 LS
16 Jaimy van der Scheer HC2 42.78 (17) 2:11.52 (15) 86,620 LS
17 Ferenc Nijland HC2 41.83 (9) 2:15.15 (20) 86,880 LS
18 Nick Meijer HC2 42.75 (16) 2:14.03 (19) 87,426 LS
19 Stefan bij de Weg HC2 43.72 (25) 2:12.74 (17) 87,966 LS
20 Boika Maas HC2 43.33 (22) 2:16.36 (21) 88,783 LS
21 Jan Gerbrandij HC2 44.25 (29) 2:13.69 (18) 88,813 LS NO
22 Rik van Benthem HC2 43.46 (23) 2:16.48 (22) 88,953 LS NO
23 Pascal Palmans HC1 44.15 (27) 2:16.88 (23) 89,776 res. 1
24 Maikel Been HC2 43.02 (18) 2:20.32 (27) 89,793 res. 2
25 Mads Kuiken HC1 43.05 (19) 2:20.59 (29) 89,913 res. 3
26 Jorian ten Cate HC1 43.78 (26) 2:18.72 (25) 90,020 res. 4
27 Edgar Feenstra HC2 43.25 (21) 2:20.40 (28) 90,050 res. 5
Regio NO sel.NK allround jun.B
Geplaatsten NK + LS
Klassement Dames  
versie 11-01-2017
  Naam Cat 500   1500   3000   Punten geplaatst
1 Michelle de Jong DB2 39.82 (1) 2:05.94 (1) 4:49.82 (9) 130,103 LW
29 Femke Beuling DB2 1:07.11 (31) 2:06.86 (2) 4:53.14 (12) 158,252 LW
2 Femke Kok DB1 40.25 (2) 2:07.78 (3) 4:44.73 (4) 130,298 NK 1500m 1e
3 Kim Talsma DB1 42.75 (9) 2:08.91 (4) 4:39.80 (3) 132,353 NK 1500m 2e
4 Marieke Driesprong DB2 43.82 (13) 2:09.66 (5) 4:32.84 (1) 132,513 NK 1500m 3e
5 Tessa Huttenhuis DB1 42.25 (4) 2:11.06 (10) 4:46.71 (6) 133,721 NK
6 Marrit Fledderus DB1 41.06 (3) 2:12.32 (12) 4:51.50 (10) 133,749 NK
7 Luna Jonkers DB2 44.47 (20) 2:10.53 (6) 4:34.89 (2) 133,795 NK
8 Maaike Verweij DB1 43.28 (11) 2:10.53 (6) 4:46.00 (5) 134,456 LS
9 Amber Bartelds DB2 42.68 (8) 2:11.03 (9) 4:54.21 (13) 135,391 LS
10 Laura van der Vegt DB1 43.07 (10) 2:13.55 (15) 4:47.27 (7) 135,464 LS
11 Eva Olde Hampsink DB2 42.57 (6) 2:12.86 (13) 4:55.40 (16) 136,089 LS
12 Tessa Oudman DB2 42.60 (7) 2:13.63 (16) 4:57.66 (19) 136,753 LS
13 Amber Siegers DB2 44.30 (18) 2:11.56 (11) 4:51.76 (11) 136,779 LS
14 Hilde Noppert DB1 43.38 (12) 2:13.49 (14) 5:00.55 (22) 137,967 LS
15 Babette Buitenhuis DB2 44.66 (22) 2:15.76 (21) 4:48.49 (8) 137,994 LS
16 Margriet Bottema DB1 44.01 (16) 2:13.93 (17) 4:57.28 (18) 138,199 LS
17 Lidia Tempert DB1 43.91 (14) 2:15.78 (23) 4:54.43 (14) 138,241 LS
18 Laura Koldemeule DB2 42.49 (5) 2:15.77 (22) 5:03.05 (24) 138,254 LS
19 Marrit Bron DB2 44.15 (17) 2:14.90 (18) 4:55.10 (15) 138,299 LS 
30 Lonneke Uneken DB2 1:22.20 (32) 2:10.94 (8) 4:56.98 (17) 175,342 LS NO 
20 Sophie Loohuis DB1 44.36 (19) 2:15.27 (20) 5:03.66 (26) 140,060 LS NO 
21 Thirza Sierdsma DB1 44.50 (21) 2:15.05 (19) 5:03.99 (27) 140,181 res.1
22 Roos ten Dolle DB1 44.00 (15) 2:17.73 (25) 5:03.14 (25) 140,433 res.2
23 Tosca Versloot DB1 45.41 (26) 2:16.44 (24) 5:02.12 (23) 141,243 res.3
24 Jolanda Remmelink DB2 45.80 (28) 2:18.81 (26) 4:58.89 (21) 141,885 res.4
25 Femke Assink DB1 44.90 (23) 2:19.42 (27) 5:04.10 (28) 142,056 res.5
Regio NO sel.NK allround jun.B
Geplaatsten NK + LS
Klassement Heren  
versie 11-01-2017
  Naam Cat 500   1500   3000   Punten geplaatst
1 Jens Hoekstra HB2 38.00 (1) 1:56.92 (2) 4:16.80 (7) 119,773 LW
2 Max Visscher HB2 39.37 (11) 1:56.90 (1) 4:08.83 (1) 119,807 NK 1500m 1e
3 Harm Visser HB1 38.12 (3) 1:58.18 (6) 4:16.68 (6) 120,293 NK
4 Jur Veenje HB1 38.44 (6) 1:57.90 (4) 4:15.71 (4) 120,358 NK 1500m 3e
5 Watse Vermaning HB2 38.32 (5) 1:58.09 (5) 4:18.87 (8) 120,828 NK
6 Axel van der Tuuk HB1 38.93 (8) 1:58.57 (8) 4:15.70 (3) 121,069 NK
7 Mike Dogterom HB2 39.59 (16) 1:57.63 (3) 4:14.77 (2) 121,261 NK 1500m 2e
8 Bram Cohen HB2 38.85 (7) 1:59.35 (10) 4:15.96 (5) 121,293 LS
9 Sam van Roosendaal HB2 38.11 (2) 1:59.00 (9) 4:24.96 (15) 121,936 LS
10 Daan Gelling HB1 39.37 (11) 2:00.43 (11) 4:20.13 (10) 122,868 LS
11 Elwin Jongman HB2 38.97 (9) 2:01.38 (15) 4:23.57 (12) 123,358 LS
12 Rick Huizinga HB2 39.56 (15) 2:01.04 (12) 4:24.00 (13) 123,906 LS
13 Wessel Horlings HB2 39.09 (10) 2:01.45 (16) 4:26.02 (17) 123,909 LS
14 Job Jaspers HB1 40.06 (19) 2:01.12 (13) 4:21.34 (11) 123,989 LS
15 Jitse Breeuwsma HB1 40.61 (23) 2:01.23 (14) 4:19.99 (9) 124,351 LS
16 Lasse Hiddink HB1 40.05 (18) 2:02.37 (18) 4:25.10 (16) 125,023 LS
17 Rem de Hair HB1 39.39 (13) 2:02.84 (20) 4:28.59 (21) 125,101 LS
18 Benno Timmenga HB2 40.06 (19) 2:02.10 (17) 4:28.77 (22) 125,555 LS
19 Nigel Klaver HB2 40.42 (21) 2:03.24 (22) 4:28.15 (19) 126,191 LS
20 Florian Meijer HB1 39.70 (17) 2:02.75 (19) 4:35.00 (24) 126,449 LS NO
21 Ole ten Hove HB2 41.12 (25) 2:03.03 (21) 4:26.15 (18) 126,488 LS NO
Sandor Feenstra HB2 38.30 (4) 1:58.30 (7) DQ 77,733 res. 1
22 Jetze Jehannes de Boer HB2 40.43 (22) 2:05.12 (25) 4:28.40 (20) 126,869 res. 2
23 Marnix Joustra HB1 42.19 (27) 2:04.54 (23) 4:24.74 (14) 127,826 res. 3
24 Jans Tigelaar HB1 41.82 (26) 2:04.90 (24) 4:31.91 (23) 128,771 res. 4
25 Harm Dijkstra HB2 42.95 (30) 2:10.09 (28) 4:43.92 (25) 133,633 res. 5
Regio NO sel.NK Allround jun.A
Geplaatsten NK + LS
Klassement Dames  
  Naam Cat 500   1500   3000   Punten geplaatst
1 Marijke Groenewoud DA1 40.37 (1) 2:06.15 (1) 4:40.28 (4) 129,133 NK 1500m 1e
2 Marit Steunenberg DA2 42.10 (5) 2:06.87 (2) 4:37.65 (2) 130,665 NK 
3 Sterre Jonkers DA1 42.81 (8) 2:08.50 (4) 4:31.04 (1) 130,816 NK
4 Muriël Meijer DA1 41.86 (4) 2:07.21 (3) 4:39.97 (3) 130,924 LS
5 Demi van Benthem DA2 41.50 (2) 2:08.58 (5) 4:54.11 (9) 133,378 LS
6 Britt de Boer DA1 42.48 (7) 2:11.44 (7) 4:47.01 (5) 134,128 LS
7 Freya Reitsma DA2 41.61 (3) 2:10.50 (6) 4:55.66 (10) 134,386 LS
8 Anke Breunis DA1 43.03 (9) 2:13.51 (9) 4:48.87 (6) 135,678 LS
9 Annet Noppert DA1 43.97 (12) 2:13.06 (8) 4:50.27 (7) 136,701 LS
10 Tricia van der Weide DA1 42.30 (6) 2:15.51 (11) 4:56.07 (11) 136,815 LS
11 Romée Ebbinge DA1 43.91 (11) 2:14.28 (10) 5:00.84 (13) 138,810 LS
12 Annemarie van der Wal DA1 44.90 (16) 2:16.14 (12) 4:51.63 (8) 138,885 LS
13 Lianne Camies DA2 44.22 (13) 2:19.10 (15) 4:59.55 (12) 140,511 LS
14 Anouk Benedictus DA1 43.76 (10) 2:18.52 (14) 5:11.09 (14) 141,781 LS NO
15 Jitte Gjaltema DA2 44.71 (15) 2:22.93 (16) 5:11.18 (15) 144,216 LS NO
geen reserves
Regio NO sel.NK Allround jun.A
Geplaatsten NK + LS
Klassement Heren  
  Naam Cat 500   1500   3000   Punten geplaatst
1 Jort Boomhouwer HA1 38.01 (2) 1:53.50 (1) 4:07.13 (2) 117,031 NK 3000m 2e
2 Jeroen Steenbergen HA1 38.25 (4) 1:54.17 (3) 4:07.86 (3) 117,616 NK 
3 Hanno Dahmen HA2 38.72 (7) 1:56.69 (5) 4:08.72 (4) 119,069 NK
4 Tiemen van der Kolk HA2 38.37 (5) 1:54.08 (2) 4:16.17 (7) 119,091 NK
5 Lasse Hannessen HA2 37.79 (1) 1:56.20 (4) 4:17.30 (8) 119,406 LS
6 Jouke Wiebe Visser HA1 38.02 (3) 1:57.40 (7) 4:13.54 (6) 119,409 LS
7 Bas Otten HA1 38.73 (8) 1:57.22 (6) 4:09.87 (5) 119,448 LS
8 Hendrik Poelstra HA2 39.27 (11) 1:58.87 (8) 4:06.80 (1) 120,026 NK 3000m 1e
9 Jan Hein Verhoeff HA1 38.73 (8) 1:59.21 (9) 4:23.37 (11) 122,361 LS
10 Stijn Hulst HA1 38.67 (6) 1:59.88 (10) 4:29.53 (13) 123,551 LS
11 Homme Jan de Groot HA1 40.00 (12) 2:01.69 (11) 4:21.40 (9) 124,129 LS
12 Demian van den Berg HA2 39.06 (10) 2:01.83 (12) 4:28.24 (12) 124,376 LS
13 Finn ten Hove HA2 42.03 (16) 2:03.90 (13) 4:23.01 (10) 127,165 LS
14 Joris Harink HA2 40.19 (13) 2:04.78 (14) 4:37.18 (16) 127,979 LS
15 Adriaan de Kluiver HA1 41.83 (14) 2:06.76 (15) 4:30.81 (14) 129,218 LS
16 Hermen Velthuis HA1 43.58 (17) 2:08.09 (17) 4:31.69 (15) 131,557 LS NO
17 Richard Prakken HA1 44.10 (18) 2:10.38 (18) 5:07.58 (17) 138,823 LS NO
geen reserves