Ranglijsten

Regio Noord Oost
Geplaatsten voor selectie NK Super Sprint en Pure Sprint van regio NO
NK supersprint – Pure Sprint op 24 februari in sportcentrum Kardinge te Groningen
De ranglijsten van 05-02-2018 waren met EUR tijden. Dit had voor de junioren met NED tijden moeten zijn.
Dit zijn de geplaatsten via regio NO van de ranglijsten met NED tijden voor jun. en EUR tijden voor sen.
De reserves voor het NK worden opgeroepen via de landelijke ranglijsten door de landelijke KNSB 
Dit is vrijdag 9 februari aan ons bekend gemaakt.
DAMES JUN C
Pos Name   Cat Track 100 300   Points geplaatst via
Nienke Stelma 10161933 DC2 HVN 11.71 27.29 20,806 NO1
Fabienne Diniz 10161805 DC1 ENS 11.64 27.85 20,923 NO2
Amee Hollanders 10159997 DC2 ENS 11.74 27.83 21,016 NO3
Renee Baas 10161196 DC2 ASS 11.75 27.85 21,033 NO4
Nika van Dasselaar 10157517 DC2 DRO 11.73 27.97 21,053 NO5
Silke Hijma 10157530 DC1 LEE 11.90 27.76 21,153 NO6
HEREN JUN C
Pos Name   Cat Track 100 300   Points geplaatst via
Michiel de Jong 10163200 HC2 HVN 10.58 24.76 18,833 NO1
Mads Kuiken 10165753 HC2 HVN 10.86 25.55 19,376 NO2
Gert Wierda 10163647 HC2 LEE 10.94 25.81 19,543 NO3
Joep Wennemars 10160123 HC2 DEV 10.99 25.68 19,550 NO4
Mees Hulst 10161118 HC2 DEV 11.07 25.70 19,636 NO5
Jens Verbeek 10162628 HC2 DRO 11.01 25.91 19,646 NO6
DAMES JUN B
Pos Name   Cat Track 100 300   Points geplaatst via
Marrit Fledderus 10160744 DB2 HVN 11.31 25.76 19,896 NO1
Annebet Dekker 10159420 DB1 ENS 11.25 26.78 20,176 NO2
Myrthe de Boer 10161279 DB1 HVN 11.43 26.53 20,273 NO3
Anna Boersma 10160741 DB2 HVN 11.42 26.67 20,310 NO4
Debby Behr 10160095 DB1 HVN 11.45 26.67 20,340 NO5
Tessa Huttenhuis 10159500 DB2 ENS 11.62 27.01 20,623 NO6
HEREN JUN B
Pos Name   Cat Track 100 300   Points geplaatst via
Sebas Diniz 10161804 HB1 ENS 10.32 23.81 18,256 NO1
Steven Hooisma 10162607 HB2 HVN 10.46 24.60 18,660 NO2
Björn Pals 10162230 HB2 GRO 10.72 24.84 19,000 NO3
Job Jaspers 10159497 HB2 ENS 10.66 25.16 19,046 NO4
Edgar Feenstra 10161708 HB1 HVN 10.68 25.15 19,063 NO5
Lasse Hiddink 10158216 HB2 DEV 10.80 25.16 19,186 NO6
DAMES JUN A
Pos Name   Cat Track 100 300 500 Points geplaatst via
Marijke Groenewoud 10160216 DA2 LEE 11.14 25.94 40.10 27,806 NO1
Laura Koldemeule 10161689 DA1 ENS 11.33 26.77 41.83 28,619 NO2
Anne Plat 10158324 DA1 GRO 11.26 27.18 41.60 28,640 NO3
Paulien Verhaar 10159970 DA1 ENS 11.66 27.42 41.77 29,154 NO4
HEREN JUN A
Pos Name   Cat Track 100 300 500 Points geplaatst via
Mika van Essen 10163873 HA1 DEV 10.13 23.75 36.97 25,440 NO1
Jens Hoekstra 10161458 HA1 HVN 10.15 24.07 37.52 25,677 NO2
Sandor Feenstra 10160219 HA1 HVN 10.14 24.14 37.60 25,706 NO3
Elwin Jongman 10161793 HA1 GRO 10.69 24.27 37.17 26,214 NO4
DAMES SEN
Pos Name   Cat Track 100 300 500 Points geplaatst via
Nienke Kleinsman 10154914 DN3 ENS 11.20 26.19 40.43 28,016 NO1
Myrte Sandu 10155890 DN1 HVN 11.28 26.88 41.54 28,548 NO2
Anouk Sanders 10159509 DN3 ENS 11.50 26.68 40.78 28,549 NO3
HEREN SEN
Pos Name   Cat Track 100 300 500 Points geplaatst via
Rolf Haaze 10160909 HSB HVN 10.02 24.18 37.54 25,588 NO1
Hille Drenth 10162936 HN3 ENS 10.13 24.09 37.37 25,634 NO2
Tim Hoogkamer 10163831 HN1 DEV 10.29 24.33 37.68 25,936 NO3